Soru - Cevap
Okulumuz ve Eğitimimiz hakkında sizlerden gelen soruların cevapları;

OKULUNUZDA YEMEK SAATLERİ VE BESLENME DÜZENİ NASILDIR?
Gelişim dönemlerinde olan çocuklarımızın dengeli ve düzenli beslenmelerinin ne kadar önemli olduğunu dikkate alarak onlar için özel yemek menüleri hazırlamaktayız.
.
Kahvaltı: 08.30 – 09.30
Öğle Yemeği: 12.00 – 13.00
İkindi Kahvaltısı: 15.00 – 15.30

ÇOCUKLARIN HASTALANMASI DURUMUNDA NELER YAPILIR ?
Okulumuzun kayıt esnasında velilerimize sunduğu formlarda herhangi bir hastalık söz konusu olup olmadığı, düzenli ilaç kullanımı veya alerjik bir rahatsızlık mevcut olup olmadığı detaylı şekilde öğrenilmektedir. Buradan edinilen bilgiler doğrultusunda çocuklarımızın sağlıkları özenle takip edilmektedir.

Okul vakitlerinde çocuklarımız özenle takip edilmekte, herhangi bir durum söz konusu olduğunda hemen aile ile irtibata geçilmekte ve işbirliği içerisinde sorun en kısa sürede çözüme ulaştırılmaktadır.

DOĞUMGÜNÜ KUTLAMASI YAPABİLİRMİYİZ?
Velilerimizden gelen talep doğrultusunda çocuklarımızın doğum günlerini özenle hazırladığımız sınıfımızda, ailelerin de katılımıyla kutlayabiliyoruz. Zamanlarının büyük bölümünü geçirdikleri okulda aileleriyle birlikte olup, arkadaşlarıyla doğum günü kutlama imkanı bulan çocuklarımız bundan büyük memnuniyet duyuyorlar..

OKULUNUZDA YAŞ GRUPLARI NASILDIR?
Okulumuzda okul öncesi eğitimi verilmektedir. Sınıflarımız yaş gruplarına göre ayrılmış olup, her çocuk yaş grubuna uygun sınıfta eğitim almaktadır. Bunun dışında toplu etkinliklerimizde çocuklarımız bir araya gelerek diğer yaş gruplarındaki arkadaşlarıyla beraber olma fırsatına sahip olurlar.

ÖĞRETMENLERLE İLETİŞİME GEÇEBİLME İMKANIMIZ NASILDIR?
Anne babalarımız bizim ile ilgili bilgi paylaşımında bulunmak isterlerse, önceden randevu alarak yönetici ve öğretmenlerle görüşebilirler.

Gerekli görüldüğü hallerde okulumuzda ki öğretmenlerimizde anne babalarımızı görüşmeye davet edebilirler.

1.